Explore the world of knowledge with our educational Q&A platform. Chat with experts, ask questions, and share opinions. Join a global community committed to promoting limitless learning.
Peaches are being sold for 2 per pound If x represents the number of pounds of peaches bought and y represents the total cost of the peaches which best describes the values of x and y